Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sds7LY

Flick Fan - 49 Film Ratings

Member Since: Apr 27, 2019

more Recent Ratings
100 80% Constantine (2005) - Apr 27, 2019
100 80% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Apr 27, 2019
92 58% The Pursuit of Happyness (2006) - Apr 27, 2019
89 43% 50 First Dates (2004) - Apr 27, 2019
100 80% Jumanji (1995) - Apr 27, 2019
30 1% 101 Dalmatians (1996) - Apr 27, 2019
83 39% Rocky (1976) - Apr 27, 2019
100 80% Toy Story 2 (1999) - Apr 27, 2019
100 80% Monsters, Inc. (2001) - Apr 27, 2019
100 80% Lucy (2014) - Apr 27, 2019