Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sdtanta

Movie Buff - 352 Film Ratings

Member Since: Aug 20, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
65 9% A Star Is Born (2018) - Feb 16, 2019
87 63% BlacKkKlansman (2018) - Feb 14, 2019
78 32% It Comes at Night (2017) - Jan 27, 2019
60 6% Bird Box (2018) - Jan 21, 2019
30 0% Anna and the Apocalypse (2017) - Jan 21, 2019
82 46% Beast (2017) - Jan 15, 2019
90 71% In the Mood for Love (2000) - Jan 03, 2019
70 15% Scrooged (1988) - Jan 01, 2019
85 56% Cabaret (1972) - Dec 29, 2018
70 15% Pyewacket (2017) - Dec 27, 2018