seandelurry

seandelurry
Cinema Addict - 1099 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2012
Location: Lawrence, KS, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I

more Recent Ratings

80 53% Amistad (1997) - Rated 29 Jun 2012
85 71% Thriller (1983) - Rated 29 Jun 2012
50 4% Stay (2005) - Rated 29 Jun 2012
80 53% Vacation (1983) - Rated 29 Jun 2012
90 89% Memoirs of a Geisha (2005) - Rated 29 Jun 2012
80 53% Pokémon: Mewtwo Returns (2000) - Rated 29 Jun 2012
70 22% Judge Dredd (1995) - Rated 29 Jun 2012
80 53% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 29 Jun 2012
75 34% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 29 Jun 2012
70 22% Hanna (2011) - Rated 29 Jun 2012