SeanM92

seanm92
Movie Buff - 269 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 81% The Devil and Daniel Johnston (2005) - Rated 14 Apr 2024
10 5% Mulholland Drive (2001) - Rated 01 Apr 2024
90 90% Fleabag (2016) - Rated 31 Mar 2024
70 49% Fireworks (1997) - Rated 31 Mar 2024
50 29% Green Room (2016) - Rated 31 Mar 2024
85 81% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 26 Mar 2024
75 60% Oldboy (2003) - Rated 18 Mar 2024
30 17% It Comes at Night (2017) - Rated 17 Mar 2024
50 29% Citizen Kane (1941) - Rated 12 Mar 2024
1% The Watcher (2022) - Rated 10 Mar 2024