Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
seanmccard

Flick Fan - 84 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out seanmccard's...
100 86% The Wolf of Wall Street (2013) - Jan 04, 2019
98 57% Get Out (2017) - Jan 04, 2019
70 5% The Dark Knight (2008) - Jan 04, 2019
80 9% Blade Runner 2049 (2017) - Jan 04, 2019
100 86% The Great Dictator (1940) - Jan 04, 2019
97 50% This Is the End (2013) - Jan 04, 2019
100 86% Lawrence of Arabia (1962) - Jan 04, 2019
100 86% Evil Dead II (1987) - Jan 04, 2019
95 47% Downfall (2004) - Jan 04, 2019
98 57% Up in the Air (2009) - Jan 04, 2019