Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sebQbe

Flick Fan - 72 Film Ratings

Member Since: Jan 7, 2019

Location: Denmark

more Recent Ratings
45 24% Widows (2018) - Mar 25, 2019
60 47% Rear Window (1954) - Mar 25, 2019
70 65% The Big Sick (2017) - Mar 25, 2019
55 36% Green Book (2018) - Mar 25, 2019
20 3% BlacKkKlansman (2018) - Mar 25, 2019
65 57% Whiplash (2014) - Jan 11, 2019
55 36% Kong: Skull Island (2017) - Jan 11, 2019
60 47% Logan Lucky (2017) - Jan 10, 2019
60 47% Amour (2012) - Jan 09, 2019
40 18% Silver Linings Playbook (2012) - Jan 09, 2019