sebana

sebana
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2014
Location: France

more Recent Ratings

83 88% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 27 Feb 2014
80 79% The Godfather (1972) - Rated 27 Feb 2014
86 96% Stalker (1979) - Rated 27 Feb 2014
75 54% Triad Election (2006) - Rated 27 Feb 2014
76 63% Election (2005) - Rated 27 Feb 2014
78 67% Dead Man (1995) - Rated 27 Feb 2014
76 63% Mud (2013) - Rated 27 Feb 2014
77 65% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 27 Feb 2014
70 37% The Blair Witch Project (1999) - Rated 27 Feb 2014
80 79% The Usual Suspects (1995) - Rated 27 Feb 2014