se_cie

secie
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2015
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

33% Would You Rather (2012) - Rated 10 Apr 2015
60 86% The King's Speech (2010) - Rated 10 Apr 2015
80 97% Gladiator (2000) - Rated 10 Apr 2015
70 91% Forrest Gump (1994) - Rated 10 Apr 2015
55% The Game (1997) - Rated 10 Apr 2015
55% Trainspotting (1996) - Rated 10 Apr 2015
72% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 10 Apr 2015
"Great movie."
35 80% Bus 174 (2002) - Rated 10 Apr 2015
16% The Sixth Sense (1999) - Rated 10 Apr 2015
33% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 10 Apr 2015