sedakaz

sedakaz
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 86% Holocaust (1978) - Rated 07 Mar 2014
91 43% Memento (2001) - Rated 07 Mar 2014
92 48% The Big Lebowski (1998) - Rated 07 Mar 2014
70 16% Casino Royale (2006) - Rated 07 Mar 2014
99 86% Love Me If You Dare (2003) - Rated 07 Mar 2014
92 48% Reservoir Dogs (1992) - Rated 07 Mar 2014
93 52% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 07 Mar 2014
70 16% Richie Rich (1994) - Rated 07 Mar 2014
91 43% 50 First Dates (2004) - Rated 07 Mar 2014
60 7% Toy Story 3 (2010) - Rated 07 Mar 2014