sedanurozcan

sedanurozcan
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 45% Joker (2019) - Rated 06 Oct 2019
83 80% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 27 Aug 2019
83 80% Suits (2011) - Rated 20 Aug 2019
82 65% Kelebekler (2018) - Rated 20 Aug 2019
82 65% Inside Out (2015) - Rated 08 Jun 2019
77 37% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 08 Jun 2019
62 12% Pet Sematary (2019) - Rated 07 Apr 2019
79 52% Forrest Gump (1994) - Rated 16 Mar 2019
75 30% Aile Arasinda (2017) - Rated 16 Mar 2019
60 7% At Eternity's Gate (2018) - Rated 16 Mar 2019