seddie

seddie
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 13 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 19% Midsommar (2019) - Rated 12 Apr 2022
95 78% Parasite (2019) - Rated 12 Apr 2022
60 6% Drive My Car (2021) - Rated 12 Apr 2022
100 94% CODA (2021) - Rated 12 Apr 2022
100 94% Euphoria (2019) - Rated 12 Apr 2022
100 94% The OA (2016) - Rated 12 Apr 2022
90 63% Luther (2010) - Rated 12 Apr 2022
100 94% Happy Valley (2014) - Rated 12 Apr 2022
100 94% Broadchurch (2013) - Rated 12 Apr 2022
90 63% Ted Lasso (2020) - Rated 12 Apr 2022