sedefusm

sedefusm
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 64% Dogville (2003) - Rated 28 Dec 2014
90 64% Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 28 Dec 2014
90 64% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 28 Dec 2014
65 6% 50 First Dates (2004) - Rated 28 Dec 2014
70 10% The Ring (2002) - Rated 28 Dec 2014
70 10% Ratatouille (2007) - Rated 28 Dec 2014
60 4% Saw (2004) - Rated 28 Dec 2014
90 64% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 28 Dec 2014
85 44% Trainspotting (1996) - Rated 28 Dec 2014
60 4% 28 Days Later (2002) - Rated 28 Dec 2014