Seden

seden
Movie Buff - 191 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2013
Location: bursa, Turkey

more Recent Ratings

100 90% The Bourne Legacy (2012) - Rated 26 Apr 2013
90 51% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 26 Apr 2013
70 5% The Amityville Horror (2005) - Rated 26 Apr 2013
85 22% Click (2006) - Rated 26 Apr 2013
90 51% Hababam sinifi (1975) - Rated 26 Apr 2013
95 74% Poltergeist (1982) - Rated 26 Apr 2013
60 1% Twilight (2008) - Rated 26 Apr 2013
100 90% Ratatouille (2007) - Rated 26 Apr 2013
60 1% Sinav (2006) - Rated 26 Apr 2013
85 22% Knocked Up (2007) - Rated 26 Apr 2013