seeb4manu

seeb4manu
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2010
Location: Oswiecim, Poland, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 69% Trouble with the Curve (2012) - Rated 17 Mar 2013
73 58% Dolores Claiborne (1995) - Rated 17 Mar 2013
61 36% The Claim (2000) - Rated 17 Mar 2013
75 61% Everybody's Fine (2009) - Rated 17 Mar 2013
65 41% 36th Precinct (2004) - Rated 17 Mar 2013
60 32% Titanic (1997) - Rated 18 Jan 2013
2% Clip (2012) - Rated 18 Jan 2013
78 65% Hitch (2005) - Rated 18 Jan 2013
41 14% The Incredible Hulk (2008) - Rated 28 Nov 2012
45 19% The Tree of Life (2011) - Rated 28 Nov 2012