seemsez

seemsez
Movie Buff - 444 Film Ratings
Member Since: 07 May 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 48% Five Easy Pieces (1970) - Rated 13 Oct 2018
81 76% Cries and Whispers (1972) - Rated 07 Oct 2018
73 62% Atonement (2007) - Rated 07 Oct 2018
96 93% Autumn Sonata (1978) - Rated 06 Oct 2018
51 33% Pickpocket (1959) - Rated 06 Oct 2018
87 84% The Virgin Spring (1960) - Rated 07 Sep 2018
92 89% Blade Runner (1982) - Rated 01 Sep 2018
89 87% Ikiru (1952) - Rated 30 Aug 2018
88 85% Kwaidan (1964) - Rated 26 Aug 2018
56 43% Heathers (1989) - Rated 25 Aug 2018