Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
seenitall

Movie Buff - 258 Film Ratings

Member Since: Feb 10, 2019

Location: Lithuania

more Recent Ratings
Check out seenitall's...
50 63% We Need to Talk About Kevin (2011) - Feb 10, 2019
40 32% Zero Dark Thirty (2012) - Feb 10, 2019
40 32% Z for Zachariah (2015) - Feb 10, 2019
50 63% Youth (2015) - Feb 10, 2019
40 32% World War Z (2013) - Feb 10, 2019
50 63% The Wolf of Wall Street (2013) - Feb 10, 2019
40 32% Winter's Bone (2010) - Feb 10, 2019
50 63% Whiplash (2014) - Feb 10, 2019
40 32% Warm Bodies (2013) - Feb 10, 2019
40 32% War Dogs (2016) - Feb 10, 2019