Sefa Koca

sefa_koca
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2013
Location: ?stanbul, 16234, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Movie Movie Movie.......

more Recent Ratings

82 39% Ice Age: Continental Drift (2012) - Rated 29 Jun 2013
86 75% The Raid: Redemption (2012) - Rated 29 Jun 2013
88 87% Reservoir Dogs (1992) - Rated 29 Jun 2013
0% Recep Ivedik 3 (2010) - Rated 29 Jun 2013
0% Recep Ivedik 2 (2009) - Rated 29 Jun 2013
20 2% Recep Ivedik (2008) - Rated 29 Jun 2013
83 46% [Rec] (2007) - Rated 29 Jun 2013
86 75% Rango (2011) - Rated 29 Jun 2013
87 82% Rain Man (1988) - Rated 29 Jun 2013
88 87% Ratatouille (2007) - Rated 29 Jun 2013