sefi

sefi
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 18 May 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 22% The Revenant (2015) - Rated 05 Oct 2016
94 81% Chappelle's Show (2003) - Rated 05 Oct 2016
90 50% Inception (2010) - Rated 05 Oct 2016
91 58% Groundhog Day (1993) - Rated 05 Oct 2016
92 64% The Big Short (2015) - Rated 05 Oct 2016
95 88% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 05 Oct 2016
78 10% Stealth (2005) - Rated 22 Jul 2016
87 30% Never Back Down (2008) - Rated 22 Jul 2016
90 50% Scary Movie (2000) - Rated 22 Jul 2016
92 64% The Act of Killing (2012) - Rated 22 Jul 2016