seifert1969

seifert1969
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2018
Location: Denmark
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

6 Avatar (2009) - Rated 04 Feb 2018
6 Ghost in the Shell (2017) - Rated 04 Feb 2018
6 The Big Lebowski (1998) - Rated 04 Feb 2018
5 The Big Short (2015) - Rated 04 Feb 2018
7 The Fifth Element (1997) - Rated 04 Feb 2018
7 Life of Pi (2012) - Rated 04 Feb 2018
0 Freddy Vs. Jason (2003) - Rated 04 Feb 2018
0 Scream (1996) - Rated 04 Feb 2018
0 Zombieland (2009) - Rated 04 Feb 2018
6 The Terminator (1984) - Rated 04 Feb 2018