seishu

Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: Oct 24, 2019
Recent Ratings
Check out seishu's...
95 78% | La Vie de bohème (1992) - Jan 04, 2020 |
94 70% | Suspiria (2018) - Jan 04, 2020 |
95 78% | Star Trek: The Motion Picture (1979) - Jan 04, 2020 |
95 78% | Himiko (1974) - Jan 04, 2020 |
94 70% | Alice in Wonderland (1951) - Jan 04, 2020 |
95 78% | The Lighthouse (2019) - Jan 04, 2020 |
100 98% | The Mirror (1975) - Jan 04, 2020 |
65 38% | Hellboy (2019) - Jan 04, 2020 |
60 29% | Alita: Battle Angel (2019) - Jan 04, 2020 |
60 29% | Captain Marvel (2019) - Jan 04, 2020 |