sejersenj

sejersenj
Film Freak - 582 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

24% The Prodigy (2019) - Rated 23 Jul 2019
49% Instant Family (2018) - Rated 20 Jul 2019
87% The Lion King (2019) - Rated 19 Jul 2019
5% Overlord (2018) - Rated 15 Jul 2019
79% Le chant du loup (2019) - Rated 15 Jul 2019
49% Ralph Breaks the Internet (2018) - Rated 03 Jul 2019
79% Spider-Man: Far from Home (2019) - Rated 03 Jul 2019
67% Free Solo (2018) - Rated 25 Jun 2019
24% Rim of the World (2019) - Rated 13 Jun 2019
24% Mother's Day (2016) - Rated 06 Jun 2019