sekizbucuk

sekizbucuk
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 60% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 28 Jul 2018
76 35% The Bodyguard (1992) - Rated 28 Jul 2018
78 46% Intouchables (2011) - Rated 28 Jul 2018
80 60% Requiem for a Dream (2000) - Rated 28 Jul 2018
88 94% Groundhog Day (1993) - Rated 28 Jul 2018
89 96% Das Boot (1981) - Rated 28 Jul 2018
80 60% Space Jam (1996) - Rated 28 Jul 2018
87 89% Catch Me If You Can (2002) - Rated 28 Jul 2018
70 12% Blue Jasmine (2013) - Rated 28 Jul 2018
68 7% Gothika (2003) - Rated 28 Jul 2018