sekmo

sekmo
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 12 May 2015
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like doing web things, tinkering and typography.

more Recent Ratings

80 43% Isle of Dogs (2018) - Rated 25 Oct 2020
80 43% The Thing (1982) - Rated 25 Oct 2020
70 30% Ronin (1998) - Rated 12 May 2015
2% Ted (2012) - Rated 12 May 2015
100 93% Fight Club (1999) - Rated 12 May 2015
80 43% City of God (2002) - Rated 12 May 2015
95 84% Full Metal Jacket (1987) - Rated 12 May 2015
100 93% Blade Runner (1982) - Rated 12 May 2015
90 69% 3-Iron (2004) - Rated 12 May 2015
90 69% A Clockwork Orange (1971) - Rated 12 May 2015