selefteria13

selefteria13
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: not of any quality to write down here but i love animals

more Recent Ratings

76 27% 21 Jump Street (2012) - Rated 17 Apr 2018
60 4% Hancock (2008) - Rated 17 Apr 2018
86 57% A Clockwork Orange (1971) - Rated 17 Apr 2018
90 78% Black Mirror (2011) - Rated 09 Apr 2018
82 47% Stranger Things (2016) - Rated 09 Apr 2018
90 78% Game of Thrones (2011) - Rated 09 Apr 2018
81 45% The Ring (2002) - Rated 09 Apr 2018
75 25% I Am Sam (2001) - Rated 09 Apr 2018
85 53% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 09 Apr 2018
74 22% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 09 Apr 2018