selenatorvue

selenatorvue
Movie Buff - 265 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am a film blogger - check out my reviews: aselenatorsview.blogspot.com

more Recent Ratings

20 1% 9/11 (2017) - Rated 18 Mar 2018
68 54% It Comes at Night (2017) - Rated 18 Mar 2018
68 54% Tomb Raider (2018) - Rated 18 Mar 2018
82 83% Black Panther (2018) - Rated 11 Mar 2018
27 3% Fifty Shades Freed (2018) - Rated 11 Mar 2018
58 32% Red Sparrow (2018) - Rated 11 Mar 2018
58 32% Finding Your Feet (2018) - Rated 11 Mar 2018
76 71% Game Night (2018) - Rated 11 Mar 2018
78 76% About Time (2013) - Rated 11 Mar 2018
86 89% I, Tonya (2017) - Rated 10 Feb 2018