Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
selfzelig

Flick Fan - 61 Film Ratings

Member Since: Aug 15, 2018

Location: Portugal

more Recent Ratings
Check out selfzelig's...
90 84% 24 Hour Party People (2002) - Oct 05, 2018
92 94% Schindler's List (1993) - Sep 17, 2018
89 75% Pulp Fiction (1994) - Sep 15, 2018
88 69% The Children's Hour (1961) - Sep 04, 2018
88 69% Persepolis (2007) - Sep 02, 2018
90 84% Peaky Blinders (2013) - Sep 02, 2018
90 84% The Celluloid Closet (1995) - Aug 31, 2018
95 98% Zelig (1983) - Aug 30, 2018
90 84% Deconstructing Harry (1997) - Aug 30, 2018
95 98% Milk (2008) - Aug 30, 2018