Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
selfzeligo

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Dec 15, 2018

Location: Portugal

more Recent Ratings
Check out selfzeligo's...
84 4% The Matrix (1999) - Dec 15, 2018
92 75% Rear Window (1954) - Dec 15, 2018
90 45% The Lady Vanishes (1938) - Dec 15, 2018
91 62% Taxi Driver (1976) - Dec 15, 2018
88 25% Napoleon Dynamite (2004) - Dec 15, 2018
92 75% Brick (2005) - Dec 15, 2018
90 45% The Virgin Suicides (1999) - Dec 15, 2018
87 12% The Shawshank Redemption (1994) - Dec 15, 2018
93 91% Léon: The Professional (1994) - Dec 15, 2018
88 25% American History X (1998) - Dec 15, 2018