selin24
Recent Ratings
Check out selin24's...
90 55% | Notting Hill (1999) - Rated 14 Oct 2017 |
70 36% | Blue Jasmine (2013) - Rated 14 Oct 2017 |
100 80% | Sex and the City (2008) - Rated 14 Oct 2017 |
100 80% | The Proposal (2009) - Rated 14 Oct 2017 |
90 55% | The Holiday (2006) - Rated 14 Oct 2017 |
90 55% | The Great Gatsby (2013) - Rated 14 Oct 2017 |
100 80% | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 14 Oct 2017 |
80 48% | No Strings Attached (2011) - Rated 14 Oct 2017 |
100 80% | A Beautiful Mind (2001) - Rated 14 Oct 2017 |
100 80% | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Rated 14 Oct 2017 |