selinkvsgllr

selinkvsgllr
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 28 May 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 81% Barry Lyndon (1975) - Rated 15 Oct 2017
100 81% Mulholland Drive (2001) - Rated 31 May 2017
98 61% Chinatown (1974) - Rated 28 May 2017
100 81% Fight Club (1999) - Rated 28 May 2017
90 34% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 28 May 2017
82 15% Biutiful (2010) - Rated 28 May 2017
80 6% Babel (2006) - Rated 28 May 2017
96 54% 21 Grams (2003) - Rated 28 May 2017
93 43% Amores Perros (2000) - Rated 28 May 2017
100 81% Birdman (2014) - Rated 28 May 2017