sellalles

sellalles
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 19 May 2022
Location: Milwaukee, Wi, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 42% 13 Reasons Why (2017) - Rated 19 May 2022
85 7% The End of the F***ing World (2017) - Rated 19 May 2022
95 57% The Queen's Gambit (2020) - Rated 19 May 2022
96 71% Our Flag Means Death (2022) - Rated 19 May 2022
92 32% The Nevers (2021) - Rated 19 May 2022
85 7% The Irregulars (2021) - Rated 19 May 2022
87 17% Parallels (2022) - Rated 19 May 2022
93 42% Locke & Key (2020) - Rated 19 May 2022
97 82% The Magicians (2016) - Rated 19 May 2022
89 25% The Order (2019) - Rated 19 May 2022