selly4

selly4
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2014
Location: Tacoma, WA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Soccermom, working part time, taking care of aging parents

more Recent Ratings

95 44% Life Is Beautiful (1997) - Rated 13 Mar 2014
82 27% Se7en (1995) - Rated 13 Mar 2014
100 74% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 13 Mar 2014
100 74% American Dream (1990) - Rated 13 Mar 2014
95 44% There's Something About Mary (1998) - Rated 13 Mar 2014
90 36% Red Dog (2011) - Rated 13 Mar 2014
99 48% The X-Files: I Want to Believe (2008) - Rated 13 Mar 2014
100 74% The X-Files: Fight the Future (1998) - Rated 13 Mar 2014
100 74% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 13 Mar 2014
100 74% Blade Runner (1982) - Rated 13 Mar 2014