sempaix

sempaix
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% Alien (1979) - Rated 03 Dec 2018
91 90% Hellraiser (1987) - Rated 03 Dec 2018
66 28% Apocalypse Now (1979) - Rated 03 Dec 2018
97 97% Schindler's List (1993) - Rated 03 Dec 2018
80 52% Bronson (2009) - Rated 03 Dec 2018
80 52% Sucker Punch (2011) - Rated 03 Dec 2018
40 14% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 03 Dec 2018
90 82% Kick-Ass (2010) - Rated 03 Dec 2018
80 52% The Sixth Sense (1999) - Rated 03 Dec 2018
5% The Mothman Prophecies (2002) - Rated 03 Dec 2018