semtek

semtek
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2015
Location: UK

more Recent Ratings

95 93% The Man Who Shot Liberty Valance (1962) - Rated 04 Aug 2015
90 72% Family Viewing (1987) - Rated 04 Aug 2015
90 72% American Psycho (2000) - Rated 14 Jul 2015
80 48% American Beauty (1999) - Rated 14 Jul 2015
95 93% Lilya 4-Ever (2002) - Rated 14 Jul 2015
80 48% It Follows (2015) - Rated 14 Jul 2015
90 72% Ex Machina (2015) - Rated 14 Jul 2015
85 51% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 14 Jul 2015
90 72% Stroszek (1977) - Rated 18 Jun 2015
90 72% Traffic (2000) - Rated 18 Jun 2015