senakuzucu

senakuzucu
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 25% Fresh (2022) - Rated 22 Jan 2023
92 88% Midsommar (2019) - Rated 31 Dec 2022
70 11% Se7en (1995) - Rated 31 Dec 2022
71 18% Titane (2021) - Rated 31 Dec 2022
89 72% Three Colors: Blue (1993) - Rated 30 Dec 2022
82 54% Shiva Baby (2021) - Rated 30 Dec 2022
81 47% The Double Life of Veronique (1991) - Rated 30 Dec 2022
73 29% Yeralti (2012) - Rated 30 Dec 2022
88 65% The Shining (1980) - Rated 30 Dec 2022
78 40% Head-On (2004) - Rated 30 Dec 2022