Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
senglard

Flick Fan - 95 Film Ratings

Member Since: Nov 23, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out senglard's...
92 85% Remember the Titans (2000) - Jan 03, 2019
85 46% United 93 (2006) - Jan 02, 2019
85 46% Forrest Gump (1994) - Dec 31, 2018
80 20% Runaway Bride (1999) - Dec 31, 2018
95 90% Spotlight (2015) - Dec 31, 2018
75 9% The Social Network (2010) - Dec 30, 2018
85 46% The Illusionist (2006) - Dec 30, 2018
65 2% The Matrix (1999) - Dec 28, 2018
85 46% Slumdog Millionaire (2008) - Dec 28, 2018
90 74% The Hurricane (1999) - Dec 28, 2018