senorbeans

senorbeans
Movie Buff - 366 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 32% Uncut Gems (2019) - Rated 16 Feb 2020
78 25% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 16 Feb 2020
74 14% The Breakfast Club (1985) - Rated 16 Feb 2020
96 98% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 16 Feb 2020
86 60% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 05 Jan 2019
85 52% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 04 Jan 2019
78 25% Downsizing (2017) - Rated 23 Dec 2018
86 60% Aquaman (2018) - Rated 16 Dec 2018
77 23% For Your Eyes Only (1981) - Rated 10 Dec 2018
77 23% The Man with the Golden Gun (1974) - Rated 07 Dec 2018