senoritard

senoritard
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 21 May 2016
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% Junk Mail (1997) - Rated 21 May 2016
100 95% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 21 May 2016
85 59% Candyman (1992) - Rated 21 May 2016
80 36% Let the Right One In (2008) - Rated 21 May 2016
90 77% Pulp Fiction (1994) - Rated 21 May 2016
90 77% You, the Living (2007) - Rated 21 May 2016
80 36% 3-Iron (2004) - Rated 21 May 2016
80 36% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 21 May 2016
80 36% Jacob's Ladder (1990) - Rated 21 May 2016
75 13% Hobo with a Shotgun (2011) - Rated 21 May 2016