senseifuzzeh

senseifuzzeh
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 39% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Aug 2007
80 33% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
77 25% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
81 36% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
86 54% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
89 72% Jaws (1975) - Rated 14 Aug 2007
56 0% Cats & Dogs (2001) - Rated 14 Aug 2007
89 72% March of the Penguins (2005) - Rated 14 Aug 2007
86 54% Saved! (2004) - Rated 14 Aug 2007
83 43% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 14 Aug 2007