sentiny

sentiny
Movie Buff - 117 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2013
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: living a bad life

more Recent Ratings

90 82% Being John Malkovich (1999) - Rated 10 Apr 2013
100 99% I Heart Huckabees (2004) - Rated 10 Apr 2013
98 96% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 16 Mar 2013
98 96% House of Fools (2002) - Rated 16 Mar 2013
90 82% City of God (2002) - Rated 28 Feb 2013
85 71% American Beauty (1999) - Rated 28 Feb 2013
70 40% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 28 Feb 2013
78 57% Tango & Cash (1989) - Rated 28 Feb 2013
74 48% Phone Booth (2003) - Rated 28 Feb 2013
88 77% The Dark Knight (2008) - Rated 28 Feb 2013