Sentry04

sentry04
Film Freak - 902 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2007
Location: Germany

more Recent Ratings

40 3% Civil War (2024) - Rated 12 May 2024
65 38% The Ministry of Ungentlemanly Warfare (2024) - Rated 04 May 2024
"I enjoyed it, but thought it was a bit over the top with the violence. It tried to not take its self seriously but then had some brutal violence."
64 33% The Equalizer 3 (2023) - Rated 19 Mar 2024
67 48% Ready Player One (2018) - Rated 03 Mar 2024
56 14% Haunted Mansion (2023) - Rated 13 Aug 2023
"Odd character choices for the movie."
58 16% Elemental (2023) - Rated 13 Aug 2023
"Romeo and Juliet take 1m. Ugh"
61 24% Oppenheimer (2023) - Rated 13 Aug 2023
"Good, but too long."
75 85% Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023) - Rated 04 Jul 2023
67 48% Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) - Rated 13 May 2023
75 85% Physical: 100 (2023) - Rated 19 Feb 2023