sepora

sepora
Film Freak - 607 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 77% Hard Eight (1996) - Rated 18 Sep 2012
90 87% My Left Foot (1989) - Rated 18 Sep 2012
90 87% The Crucible (1996) - Rated 18 Sep 2012
98 97% There Will Be Blood (2007) - Rated 18 Sep 2012
77 57% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 18 Sep 2012
85 71% The Searchers (1956) - Rated 18 Sep 2012
98 97% Blazing Saddles (1974) - Rated 18 Sep 2012
99 98% Young Frankenstein (1974) - Rated 18 Sep 2012
90 87% Silent Movie (1976) - Rated 18 Sep 2012
94 92% High Anxiety (1977) - Rated 18 Sep 2012