serdi

serdi
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 98% American Beauty (1999) - Rated 01 Oct 2015
85 86% No (2012) - Rated 26 Sep 2015
85 86% Wild Tales (2014) - Rated 26 Sep 2015
70 20% Wild (2014) - Rated 26 Sep 2015
85 86% Whiplash (2014) - Rated 26 Sep 2015
74 44% Ex Machina (2015) - Rated 26 Sep 2015
73 37% The Imitation Game (2014) - Rated 26 Sep 2015
85 86% P.K. (2014) - Rated 26 Sep 2015
70 20% We're the Millers (2013) - Rated 26 Sep 2015
80 67% Rush (2013) - Rated 26 Sep 2015