seritias

seritias
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 29 May 2016
Location: Luxembourg
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 70% L.A. Confidential (1997) - Rated 29 May 2016
95 70% Reservoir Dogs (1992) - Rated 29 May 2016
93 50% Silicon Valley (2014) - Rated 29 May 2016
95 70% Strangers on a Train (1951) - Rated 29 May 2016
90 26% The Killing (1956) - Rated 29 May 2016
85 13% Skyfall (2012) - Rated 29 May 2016
97 96% Inception (2010) - Rated 29 May 2016
96 90% The Godfather (1972) - Rated 29 May 2016
92 40% Antichrist (2009) - Rated 29 May 2016
95 70% Fight Club (1999) - Rated 29 May 2016