serkahn
Recent Ratings
Check out serkahn's...
90 67% | Chappie (2015) - Rated 06 Jul 2015 |
95 87% | Fury (2014) - Rated 06 Jul 2015 |
75 17% | Big Game (2015) - Rated 06 Jul 2015 |
90 67% | 28 Days Later (2002) - Rated 08 Apr 2013 |
90 67% | The Hunger Games (2012) - Rated 08 Apr 2013 |
80 37% | Çakallarla Dans (2010) - Rated 08 Apr 2013 |
90 67% | Titanic (1997) - Rated 08 Apr 2013 |
60 2% | Paranormal Activity (2009) - Rated 08 Apr 2013 |
80 37% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 08 Apr 2013 |
75 17% | Bruce Almighty (2003) - Rated 08 Apr 2013 |