serkan38

serkan38
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2009
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 40% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 26 Apr 2009
20 4% Bolero (1984) - Rated 26 Apr 2009
98 90% Ice Age (2002) - Rated 26 Apr 2009
70 13% Zeitgeist: Addendum (2008) - Rated 26 Apr 2009
90 59% Zeitgeist: The Movie (2007) - Rated 26 Apr 2009
85 40% The Bourne Identity (2002) - Rated 26 Apr 2009
80 22% The Transporter (2002) - Rated 26 Apr 2009
95 72% The Breakfast Club (1985) - Rated 26 Apr 2009
98 90% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 26 Apr 2009
95 72% The Big Lebowski (1998) - Rated 26 Apr 2009