sertackaan

sertackaan
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% The Lobster (2015) - Rated 03 Sep 2016
89 66% Victoria (2015) - Rated 03 Sep 2016
80 20% Yi Yi (2000) - Rated 03 Sep 2016
90 78% Dersu Uzala (1975) - Rated 03 Sep 2016
89 66% Shame (1968) - Rated 03 Sep 2016
91 86% The Seventh Seal (1957) - Rated 03 Sep 2016
90 78% Persona (1966) - Rated 03 Sep 2016
76 10% Gelecek Uzun Surer (2011) - Rated 03 Sep 2016
76 10% Memories of the Wind (2015) - Rated 03 Sep 2016
84 43% Sonbahar (2008) - Rated 03 Sep 2016