sertalman

sertalman
Movie Buff - 473 Film Ratings
Member Since: 23 Jun 2016
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 71% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 02 Mar 2018
60 15% Die Hard 2 (1990) - Rated 02 Mar 2018
100 98% The Godfather: Part III (1990) - Rated 02 Mar 2018
60 15% Back to the Future Part III (1990) - Rated 02 Mar 2018
60 15% Ghost (1990) - Rated 02 Mar 2018
80 71% Valkyrie (2008) - Rated 02 Mar 2018
90 94% Sherlock Holmes (2009) - Rated 02 Mar 2018
70 37% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 02 Mar 2018
60 15% Machete (2010) - Rated 02 Mar 2018
60 15% Glory (1989) - Rated 02 Mar 2018