sethcohn

sethcohn
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

58 54% Paycheck (2003) - Rated 14 Aug 2007
25 28% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 83% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
40 46% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
60 59% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
30 35% Catwoman (2004) - Rated 14 Aug 2007
75 73% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
55 53% What the #$*! Do We Know?! (2004) - Rated 14 Aug 2007
60 59% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 67% The Manchurian Candidate (2004) - Rated 14 Aug 2007