Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sethlovelace

Movie Buff - 247 Film Ratings

Member Since: Jun 20, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out sethlovelace's...
78 35% The Interview (2014) - Jul 28, 2018
86 52% Black Panther (2018) - Jul 28, 2018
85 47% Easy A (2010) - Jul 28, 2018
88 65% The Princess Bride (1987) - Jul 24, 2018
90 81% The Breakfast Club (1985) - Jul 24, 2018
91 87% The Usual Suspects (1995) - Jul 24, 2018
67 14% Avatar (2009) - Jul 23, 2018
41 3% Rango (2011) - Jul 23, 2018
84 45% The Little Mermaid (1989) - Jul 23, 2018
78 35% The Matrix (1999) - Jul 23, 2018