sevenpoint

sevenpoint
Movie Buff - 212 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 68% Ghostbusters (1984) - Rated 16 Sep 2013
80 35% Son in Law (1993) - Rated 16 Sep 2013
85 68% Weird Science (1985) - Rated 16 Sep 2013
80 35% Encino Man (1992) - Rated 16 Sep 2013
80 35% Back to the Future (1985) - Rated 16 Sep 2013
30 6% The Wicker Man (1973) - Rated 16 Sep 2013
85 68% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 16 Sep 2013
80 35% G.I. Jane (1997) - Rated 16 Sep 2013
84 53% Charlie Wilson's War (2007) - Rated 16 Sep 2013
78 17% Hot Shots! Part Deux (1993) - Rated 16 Sep 2013